Телефон:  (098) 684 77 94    e-mail: babakytsya.shop@gmail.com
  Новини від баби Куці - це завжди свіжа та корисна інформація про події в крамниці (надходження нових виробів, проведення акцій, знижки та ін.), а також цікаві новини про культурне життя в Україні.

  Великодні традиційні українські писанки - колекція 2016 р.

  10.04.2016

  Традиційна українська писанкаЦього року «Крамниця баби Куці» хоче запропонувати вам традиційні українські писанки пофарбовані натуральними природними барвниками.

  Що таке натуральні барвники? Це відвари квітів, листя, кори та ягід різних рослин: бузини, вільхи, крушини, шовковиці, ромашки та інших представників флори якими фарбуються писанки. Фарбовані писанки натуральними барвниками не такі насичені і яскраві по кольору як анілінові. Такі писанки зачаровують саме природною красою. Природні барвники не бояться прямих сонячних променів, тому і не вигорають, на відміну від штучних.

  Родзинкою нашої колекції традиційних писанок стали «Трипільські писанки» - авторські писанки майстрині розписані за мотивами стародавніх орнаментів. Кожна писанка унікальна, представлена в одному екземплярі, кількість обмежена.

  ПЕРЕГЛЯНУТИ ТРАДИЦІЙНІ УКРАЇНСЬКІ ПИСАНКИ.  Повернутися до списку новин

  f banneri banner

  online banner

  Майстер-клас з гончарсва Крамниця баби Куці

  rushnyk 2017 banner  © 2017 www.babakytsya.com.ua Розробка сайту: студія Gloris