Телефон:  (098) 684 77 94    e-mail: babakytsya.shop@gmail.com
  Новини від баби Куці - це завжди свіжа та корисна інформація про події в крамниці (надходження нових виробів, проведення акцій, знижки та ін.), а також цікаві новини про культурне життя в Україні.

  НОВИНКА! Майстер-клас з Петриківського розпису

  04.11.2015

  Петриківка - це наше, рідне українське народне малярство, яке зачаровує своїми чудо-орнаментами, диво-птахами та яскравою палітрою кольорів. На цьому майстер-класі ви будете малювати ескізи, підбирати кольори та власне розписувати заготовку під керівництвом майстрині. Це заняття захоплююче, творче та результативне! Сміливо беріть пензлик у руки бо ми починаємо вчитись Петриківському розпису!

  Майстер-клас з Петриківського розпису організовується для фірм, організацій, навчальних закладів, в рамках корпоративного чи рекламно-розважального заходу. У легкій доступній та короткій формі майстри показують основні моменти створення виробу та допомагають усім бажаючим зробити собі на згадку сувенір. Програма більше розрахована на розважальний характер, тим не менше, усі учасники збагачуються новими знаннями про традиції та особливості Петриківського розпису.

  Подробиці за телефоном: (098) 684 77 94

  Переглянути перелік традиційних майстер-класів від "Крамниці баби Куці"

  Майстер-клас з Петриківського розпису  Повернутися до списку новин

  f banneri banner

  online banner

  Майстер-клас з гончарсва Крамниця баби Куці

  rushnyk 2017 banner  © 2017 www.babakytsya.com.ua Розробка сайту: студія Gloris