Телефон:  (098) 684 77 94    e-mail: babakytsya.shop@gmail.com
  Майстер-класи з народних ремесел. Якщо ви бажаєте відволіктися від буденності та зануритися на 2-3 години в українське традиційне ремесло – влаштуйте своїм співробітникам та партнерам, справжнє свято в українському стилі!

  «Крамниця баби Куці» проводить майстер-класи з українських народних ремесел та ексклюзивні тематичні майстер-класи (Різдвяно-новорічна, Великодня та ін. тематики). Основою для усіх майстер-класів слугують лише натуральні природні компоненти. Майстер-класи проводять народні майстри України, які мають багаторічний досвід роботи зі своїм матеріалом. Програма розрахована для дорослих та дітей від 6 років.

  Майстер-класи організовуються для фірм, організацій, навчальних закладів,  в рамках корпоративного чи рекламно-розважального заходу. У легкій доступній та короткій формі майстри показують основні моменти створення виробу та допомагають усім бажаючим зробити собі на згадку сувенір. Програма більше розрахована на розважальний характер, тим не менше, усі учасники збагачуються новими знаннями про традиції та особливості виготовлення виробів з природніх матеріалів.

  Тож, якщо ви бажаєте відволіктися від буденності та зануритися в українське традиційне ремесло – влаштуйте собі, своїм співробітникам, партнерам, друзям справжнє свято в українській тематиці! Усі майстер-класи виїздні - проводяться на території замовника по Києву та Київській області. Тривалість - 1-3 години.

  Замовте майстер-клас просто зараз! Заповніть online-форму!

   

  Майстер-класи з народних ремесел

   

  Традиційні (етнічні) майстер-класи:

  • Гончарство / Ковальство / Лозоплетіння та соломка / Писанкарство / Лялька-мотанка / Розпис керамічних дзвіночків / Витинанка / Петриківський розпис / Свищики, фігурки з глини / Оберіг-підкова

  - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -- - - - - - -- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

   

  Майстер-клас Оберіг-підкова

  Ви зможете створити свій власний оберіг, або оберіг для своєї родини, на основі підкови, обираючи саме ті символи які вам необхідні. А використвоуємо ми лише те, що дала нам матінка-природа: засушені колоски, листочки та квіти, різноманітні насіння та зернятка. Кожен елемент несе в собі певний символ про який і розповість наш майстер на майстер-класі з виготовлення оберегу.

   майстер-клас від баби Куці оберіг-підкова

   

  Майстер-клас Свищики та фігурки з глини

  Свищики - найліпша забавка для дітей. А створений власноруч свищик - подвійна радість. Фігурки ліпляться з глини та декоруються за допомогою стеків. Свищики це не лише пташки, як може хтось подумати. Свищиком може стати будь-який нафантазований звір, птаха чи риба, які будуть співати (свистітимуть). Дорослі можуть виліпити фігурки-обереги за мотивами трипільської культури. Усі фігурки висихають природнім шляхом, глина не випалюється.

   Свищики з глини майстер-клас

   

  Майстер-клас з Соломкоплетіння

  Соломка - це дивовижний матеріал, з якого роблять дивовижні речі. Надзвичайно легкі, майже невагомі, приємні на дотик золотисті стеблинки складаються та сплітаються, згинаються і перетинаються щоб в результаті створити напрочуд гарного ангелика чи яскраву пташку Щастя. Що може бути ціннішим, ніж власноруч створене солом’яне диво?

  Майстер-клас з соломкоплетіння, ангел, крамниця баби Куці

   

  Майстер-клас з Петриківський розпис

  Петриківка - це наше, рідне українське народне малярство, яке зачаровує своїми чудо-орнаментами, диво-птахами та яскравою палітрою кольорів. На цьому майстер-класі ви будете малювати ескізи, підбирати кольори та власне розписувати заготовку під керівництвом майстрині. Це заняття захоплююче, творче та результативне! Сміливо беріть пензлик у руки бо ми починаємо вчитись Петриківському розпису!

  Майстер-клас з Петриківського розпису

   

  Майстер-клас Витинанка

  «Ось вам ножиці, а ось папір кольоровий - і витинанка вже готова» - сміється майстер. Діти з батьками вирізають, клеять, сміються і радіють своїм роботам. Захоплива це справа - вирізати витинанку! Спробуйте і ви.

  Майстер-клас з витинанки, Крамниця баби Куці

   

  Майстер-клас з гончарства

  Справжній гончар з традиційним гончарним колом покаже та навчить усіх бажаючих творити чудові речі з глини. Глина найдивовижніший матеріал з якого створюються прекрасні вироби лише легким дотиком пальців. Усі створені шедеври учасники зможуть забрати собі на згадку і вихвалятися ними перед рідними та друзями!

  Майстер-клас з гончарства

   

  Майстер-клас з ковальства

  Хочете підкову на щастя?! Викуйте своє щастя власноруч! Наші ковалі навчать вас кувати декоративні підкови, цікаві вироби з металу. Покажуть справжню традиційну ковку, знаряддя для роботи. Ви почуєте цікаві розповіді про ковальство, його розвиток, традиційність. Зможете на власному досвіді переконатися – ковальство нелегка справа, а справжній коваль - на вагу золота!

  Майстер-клас з ковальства

    

  Майстер-клас лялька-мотанка

  Традиційні ляльки-мотанки якими у свій час гралися усі дітки повертаються до нас. І не лише як іграшка, але і як сильний оберіг! Дізнайтеся про символіку, традиційність створення цієї іграшки, бо робиться вона лише з клаптиків матерії та ниток, жодних голок чи ножиць! Зробіть свою ляльку-мотанку і повірте, з нею не схочеться уже розлучатися.

  Майстер-клас лялька-мотанка

   

  Майстер-клас з розпису керамічних дзвіночків

  Чудовий майстер-клас для дітей та дорослих! Ніяких правил – декоруйте свій керамічний дзвіночок як завгодно, адже потім він стане чудовою прикрасою у вашій оселі і приємною згадкою про час проведений за його розписом! Досвідчена рука майстра, яскраві фарби, великий вибір пензлів та готових орнаментів допоможе вам у створенні чудового малюнку на вашому керамічному дзвіночку.

  Майстер-клас з розпису керамічних дзвіночків

   

  Майстер-клас з писанкарства

  Писанки – це унікальний спадок нашої культури, традицій та справжнє мистецтво! Якщо ви бажаєте навчитися малювати писанки – ми вам допоможемо! Майстриня покаже, як користуватися писачком, розповість про орнаменти та їхнє символічне значення, пояснить послідовність створення візерунку, і, як результат – матимете чудову писанку власного виконання. Ця творча робота дуже поєднує людей, тому малювати писанки можна приходити навіть сім'ями.·

   Майстер-клас з писанкарства

  Замовте майстер-клас просто зараз! Заповніть online-форму!

  - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  © Використання фото-матеріалу майстер-класів на цій сторінці лише з дозволу адміністрації

  За додатковою інформацією з приводу проведення майстер-класів звертайтеся за телефоном (098) 684 77 94,  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

   


  f banneri banner

  online banner

  Майстер-клас з гончарсва Крамниця баби Куці

  rushnyk 2017 banner  © 2017 www.babakytsya.com.ua Розробка сайту: студія Gloris