Телефон:  (098) 684 77 94    e-mail: babakytsya.shop@gmail.com
  Розрахунок, доставка в крамниці баби Куці. Шановні відвідувачі! Будь ласка, ознайомтеся з можливими формами розрахунку за товар та оберіть для себе найкращий варіант.

  Розрахунок за товар

  Шановні відвідувачі! Будь ласка, ознайомтеся з можливими формами розрахунку за товар та оберіть для себе найкращий варіант.

  Варіанти розрахунку за обрані вироби в Крамниці баби Куці:

  1. Банківський переказ на картку Приват Банк  - уточнюйте реквізити у менеджера за тел (098) 684 77 94  або  e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

  2. Післяплата Укрпошта (діє по Україні). Ви маєте змогу оплатити замовлені вироби післяплатою через послугу поштового зв'язку «Укрпошти». Послугу доставки та зворотньої доставки сплачує покупець.

  3. Післяплата  Нава Пошта (діє по Україні). Ви маєте змогу оплатити замовлені вироби післяплатою через послуги експрес-доставки «Нова пошта». Послугу доставки та зворотньої доставки сплачує покупець.

   

  Доставка товару

  Безкоштовна доставка замовлених виробів Укрпоштою!

  Доставка через відділення Укрпошти (безкоштовно) - Ви маєте змогу оформити доставку у найближче до Вас відділення Укрпошти. (При обранні такого виду доставки потрібно вказати повну адресу, контактний телефон, прізвище, ім'я, по-батькові отримувача). Продукція відправляється післяплатою, або після перерахування коштів на банківську картку. Для того щоб забрати посилку потрібно пред’явити паспорт.

  • Доставка через відділення Нової Пошти - Ви маєте змогу оформити доставку у найближче до Вас відділення Нової пошти (перелік відділень).·При обранні такого виду доставки потрібно вказати номер відділення, контактний телефон, прізвище та ім'я отримувача.

  • Продукція відправляється післяплатою, або після перерахування коштів на банківську картку. Після відправки продукції ми повідомимо вам номер декларації за яким ви зможете отримати замовлені вироби. (Ви можете·відстежити вантаж за номером декларації )·Для того щоб забрати посилку потрібно пред’явити паспорт та номер декларації.·Витрати по пересилці несе замовник. 

   • Доставка оплачених виробів та виробів  з післяплатою здійснюється за графіком поштових відправлень Укрпошти та експрес-доставки Нової Пошти на наступний день після оформлення замовлення.

   • Доставка виробів по території України.

    

  Будь ласка, одразу перевіряйте товар на можливі пошкодження!

   

  Якщо у вас виникли додаткові запитання стосовно терміну оплати замовлення, формі розрахунку та доставки товару, дзвоніть: (098) 684 77 94


  f banneri banner

  online banner

  Майстер-клас з гончарсва Крамниця баби Куці

  rushnyk 2017 banner  © 2017 www.babakytsya.com.ua Розробка сайту: студія Gloris