Телефон:  (098) 684 77 94    e-mail: babakytsya.shop@gmail.com

  Блог баби Куці Добірка цікавих матеріалів про мальовничі куточки, які варто побачити та про події, які хочеться відвідати, корисні поради які можна використати та деякі цікавинки що варто запам'ятати.

  Що почитати після Гаррі Поттера? Звичайно історію України від діда Свирида!

  13.02.2017

  Сільський історик дід Свирид закатавши рукава вишиванки взявся писати історію нашої країни. Досліджуючи усі існуючі історичні факти, відкидаючи фейки, розвінчуючи міфи, Свирид Опанасович нестримно шкрябає гусячим пером основні події тогочасної України, прикрашаючи їх дотепними діалогами між талановитими акторами тодішньої історичної арени. Перша книга охоплює період від первісних людей і заселення території України до 1036 р.

  Баба Куця такої дотепної і правдивої історії України ще не читала! Планується викласти історію у 5 томах. А хто вже прочитав перший том і не може дочекатись наступного, долучайтесь до сторінки діда Свирида у Фейсбук - там є що почитати.

   історія України від діда Свирида

   

  Цитати:

  "Щоб одомашнити чоловіків жінки винайшли кулінарію, поступово привчаючи вибраного чоловіка до смачного і здорового харчу. і мусимо визнати, що цей підступний план спрацював".

  "Сарматські жінки також були ще ті дамочки. Порядна дівчина, наприклад не могла вийти заміж, якщо до весілля не вбила хоча б двох-трьох ворогів. ... Страшно собі навіть уявити наречену яка в білому платті та під фатою гасає по місту в пошуках колишніх бой-френдів..."

  "Тепер кілька слів про походження назви нового державного утворення, відомого під назвою Київська Русь. Взагалі-то під цією назвою та держава тодішнім людям відома не була... а якби ми з вами перенеслися в ті часи і запитали у перехожого, де тут Київська Русь, він би й не второпав про що йдеться... Сучасна ж Росія вже не одне століття намагається довести своє походження вид Русі, хоча ці спроби можуть викликати в об'єктивного дослідника лише іронічну посмішку".

   

  Придбати історію України від діда Свирида можна тут.

  А закладки з вишивкою до книги можна придбати тут.

   

     Повернутися до списку статей

  f banneri banner

  online banner

  Майстер-клас з гончарсва Крамниця баби Куці

  rushnyk 2017 banner  © 2017 www.babakytsya.com.ua Розробка сайту: студія Gloris