Телефон:  (098) 684 77 94    e-mail: babakytsya.shop@gmail.com

  Блог баби Куці Добірка цікавих матеріалів про мальовничі куточки, які варто побачити та про події, які хочеться відвідати, корисні поради які можна використати та деякі цікавинки що варто запам'ятати.

  Святкуємо Різдво традиційно, поради баби Куці

  27.12.2016

  Баба Куця планує святкувати Різдво традиційно: з дідухом на покуті, узваром у глечику, багатою кутею у горщику. Буде проводити різдвяні майстер-класи та даруватиме солом’яні прикраси. Хочете і собі традиційне Різдво?

   

  Новорічно-різдвяна атрибутика

  Баба Куця гадає, що всі знають, шановні, що ялинка - це не наш символ. Традиційною вкраїнською символікою був і є дідух. Тому давайте не витрачати гроші на ялинки, бо шкода ж дерева, а поставимо дідуха! Також оселю прикрашали різноманітними солом'яними прикрасами, на кшталт різдвяного павука.  «Павук» невіддільна частинка загальної новорічно-різдвяної атрибутики. Складається така прикраса з безліч різних за розміром ромбиків які потім об'єднуються у загальну конструкцію. Павучка підвішували, за тонку нитку що давало змогу йому постійно рухатись від циркуляції повітря.

   Новорічно-різдвяна атрибутика, крамниця баби Куці

   

  Дідух

  Баба Куця спить і бачить щоб такий от традиційний дідух стояв у кожній родині на Різдво! Не з трьох обсмиканих колосків перев’язаних атласною стрічкою, а справжній колосистий дідух врожаю 2016 року!

   Традиційний дідух, купити в Києві, Україна

   

  Новорічно-різдвяні майстер-класи.

  Всі зараз купують подарунки, такі часи настали. А от за молодості бабці все робилося власноруч. І виглядало у 100 раз краще купованого. Тому якщо у вас лежить душа до рукотворства і є шалене бажання подарувати своїм рідним та близьким вироби власного виробництва запросіть бабу Куцу - і вона проведе шедевральний тематичний майстер-клас. А от що ми робитимемо:

  1. Навчимося плести ялинкову прикрасу з соломки. (ангелик, павук).

  2. Розпишемо керамічні різдвяний дзвіночок.

  3. Створимо та прикрасимо декоративну ялику.

  4. Виріжемо святкову витинанку (ангелика, Різдвяну зірку, св. Миколая).

  5. Підготуємо календар на 2017 рік з петриківським півником.

  Майстер-класи виїзні - баба Куця тягне з собою усі матеріали та заготовки і приїздить за вказаною адресою: в офіс, у школу, на вечірку чи корпоратив...Усі подробиці тут

  Новорічні майстер-класи на корпоратив 

   

  Глечики для узвару, горщики для куті

  Нема узвару - нема куті! А узвар подаємо лише у керамічному глечику, бо так задумала сама природа. Баба Куця, хвалько, власне має купу тих глечиків, тому і мізки сушить  - в якому ж саме подавати узвар? Мабуть, не слід казати що кутю ми подаємо лише в справжніх керамічних горщиках?

  Великій вибір глечиків і горщиків у нас тут

  Керамічний глечик, горщик для куті   Повернутися до списку статей

  f banneri banner

  online banner

  Майстер-клас з гончарсва Крамниця баби Куці

  rushnyk 2017 banner  © 2017 www.babakytsya.com.ua Розробка сайту: студія Gloris