Телефон:  (098) 684 77 94    e-mail: babakytsya.shop@gmail.com

  Блог баби Куці Добірка цікавих матеріалів про мальовничі куточки, які варто побачити та про події, які хочеться відвідати, корисні поради які можна використати та деякі цікавинки що варто запам'ятати.

  Майстер-клас з писанкарства: від А до Я

  10.03.2018

  У 2018 році Великдень ми святкуємо 8 квітня. Час готувати подарунки рідним та друзям. На глибоке і непохитне переконання баби Куці найкращий подарунок той, що створений власноруч! А це означає, що настав час вчитись писанкарству. бо Писанка – це своєрідна вітальна листівка, в якій символічно закладені лише добрі побажання. Зберігаючи традицію, баба Куця кожного року проводить майстер-класи з писанкарства.

  pysanky blog3 

  Сортування сміття у приватних будинках, або куди дівати сміття у селі.

  28.03.2017

  Міські мешканці за певну плату отримують послугу вивезення сміття. Більшість з них ніколи сміття не сортує і взагалі цим не переймається.

У селах сміття не вивозять, кожен утилізує відходи самотужки.

  smittya 

  Рідна земля

  28.03.2017

  Родина, рідна матуся, рідний батько, рідна земля, рідна мова, рідна пісня – корінь Роду і Народу. Святі слова про Україну – матір, неньку, страдницю, порадницю, заступницю – вчать любові до берегів, між якими з віків у віки тече ріка нашого краю.

  zemlya 

  Вишивка рушників, поради майстрині

  24.02.2017

  Хоча на дворі зима, але у вишивальниць гаряча пора - вишиваються рушники на великодні кошики. Розібратися у вишитих рушниках нам допомогла майстриня @nebokrayneba.

  kalyna 

  Що почитати після Гаррі Поттера? Звичайно історію України від діда Свирида!

  13.02.2017

  Сільський історик дід Свирид закатавши рукава вишиванки взявся писати історію нашої країни.

  історія України від Діда Свирида

  Святкуємо Різдво традиційно, поради баби Куці

  27.12.2016

  Баба Куця планує святкувати Різдво традиційно: з дідухом на покуті, узваром у глечику, багатою кутею у горщику. Буде проводити різдвяні майстер-класи та даруватиме солом’яні прикраси. Хочете і собі традиційне Різдво?

  NY babakytsya 4

  Мандрівка Петриківкою, програма «Занурення».

  29.08.2016

  Петриківський розпис посідає чільне місце в душі та серці баби Куці, тому досить логічним було її бажання відвідати селище, де народився цей унікальний народно-декоративний розпис. Готові? Поїхали!

  Мандрівка до Петриківки

  f banneri banner

  online banner

  Майстер-клас з гончарсва Крамниця баби Куці

  rushnyk 2017 banner  © 2017 www.babakytsya.com.ua Розробка сайту: студія Gloris